Shaman king RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


And I won't give up the fight. To be shaman king
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 a tak to všetko začalo

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Manual
Účastník turnaje
Účastník turnaje
Manual


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 21. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 9:00 pm

hmm tak dooo ty restaurace tamhle rekl jsem
byla to restaurace morskych pochoutek atd .
Návrat nahoru Goto down
EL-Lama
Účastník turnaje
Účastník turnaje
EL-Lama


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 05. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 9:02 pm

Tezuka
Počkejte já s váma klidně půjdu.doběhl jsem je a škodolibě jsem se usmál na yuriho.

Hinata
Začala jsem se smát.HIHIHI ten tezuka jí chce asi zbalit nebo jen naštvat toho kluka (manual).
Návrat nahoru Goto down
Manual
Účastník turnaje
Účastník turnaje
Manual


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 21. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 9:06 pm

trosku jsem zpomalil a septem jsem rekl tezukovi
Vypadni
kazis to
a opet pribehl k rice


Naposledy upravil Manual dne Mon Sep 21, 2009 3:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
EL-Lama
Účastník turnaje
Účastník turnaje
EL-Lama


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 05. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 9:09 pm

Tezuka
Zase sem je doběhl a řekl nahlas.Co tim myslíš.Co jsem zkazil.Jo aha ty máš asi riku rád co.Řekl jsem schválně abych ho ztrapnil Very Happy

Hinata
Smíchy jsem se neudržela a začala se smát hodně nahlas.
Návrat nahoru Goto down
Rikka
Eso turnaje
Eso turnaje
Rikka


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 09. 03. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 9:41 pm

Rikka
Snažila sem se dělat, že je vůbec neslyším, ovšem i přes to sem zase rudla XD

Satoshi
Ten měl jen úsměv na tváři, ale i tak hlídal ty dva, aby si něco na mě nezkusili XP
Návrat nahoru Goto down
http://www.anime-by-chiyoko.blog.cz
Manual
Účastník turnaje
Účastník turnaje
Manual


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 21. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 3:32 pm

Necojsem zaseptal a prilitl Forlik
Forliku klov rekl jsem a forlik zacaltezukuklovat dohlavy asi jako datel do stromu
.....
prisel jsem k rice a sehl jsem se pote znovu postavil
Libo-li květu smetanky lékařské ode mne s pozváním do kina přijmouti?
rekl jsem naschval inteligentnim hlasem

Kotako
zacalo skocilo na satoshiho a vydrapalo se mu na hlavu Mnaaaauuuu
Návrat nahoru Goto down
EL-Lama
Účastník turnaje
Účastník turnaje
EL-Lama


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 05. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 23, 2009 2:58 pm

Tezuka

Au , Au.začal jsem toho ptáka odhánět.Takže rande haha.Můžu jít svámi.řekl sem schválně abych naštval yuriho.
Návrat nahoru Goto down
Manual
Účastník turnaje
Účastník turnaje
Manual


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 21. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 23, 2009 4:43 pm

forlik jeste zrychlil
Návrat nahoru Goto down
EL-Lama
Účastník turnaje
Účastník turnaje
EL-Lama


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 05. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 12:12 pm

Tezuka

Konečně se mi podačilo toho ptáka odehnat.tak co rikko přece nemůžeš yuriho odmítnout ,A mně.řekl jsem si v duchu a trochu se zasmál.
Návrat nahoru Goto down
Manual
Účastník turnaje
Účastník turnaje
Manual


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 21. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 5:19 pm

forlik spadl a prilitl mi na rameno
Tigrik
kotatko zacalo poplacavat pacickou Satoshoko po hlave Mnaaaau

tak co rikas krasko ??
Návrat nahoru Goto down
Rikka
Eso turnaje
Eso turnaje
Rikka


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 09. 03. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 4:02 pm

Satoshi
Jelikož to moc velký milovník zvířat nebyl, okamžitě se kotěte lekl a snažil se ho ze sebe nějak sundat Very Happy

Rikka
Byla totálně v rozpacích a člověk by si ji pletl s rajčetem jak byla červená. Ono se ji totiž nestávalo, že by se o ni hádali dva kluci Very Happy No, nabrala trochu odvahy a chtěla situaci trochu zklidnit:,, Eh...kluci? Tak pojďte oba....jako na přátelskou schůzku...pípla sem a čekala, co znich vypadne tentokrát
Návrat nahoru Goto down
http://www.anime-by-chiyoko.blog.cz
EL-Lama
Účastník turnaje
Účastník turnaje
EL-Lama


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 05. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 27, 2009 5:31 pm

Tezuka

Jupí konečně jsem mu zkazil to rande (Very Happy).Já to beru ale nemůžu sedět vedle něj.ukázal jsem na yuriho.
Návrat nahoru Goto down
Manual
Účastník turnaje
Účastník turnaje
Manual


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 21. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 27, 2009 7:51 pm

Sorry najednou jsem si vzpomel ze nemuzu
zacal jsem trosku lhat a odchazel pritom podrezil tezukovi nohy a vlekl ho za roh ulice
Návrat nahoru Goto down
Rikka
Eso turnaje
Eso turnaje
Rikka


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 09. 03. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 27, 2009 11:01 pm

Rikka
Absolutně teď nechápala situaci. Oi! Ale....o-O stačila říct, to už ale ti dva byli fuč. Co to mělo ksakru znamenat?! pomyslela jsem si a jen podezíravě zvedla levé obočí.

Satoshi
Úspěšně se zbavil kotětě a byl jaksi podrápanej a rozcuchanej. Nechci slyšet žádné blbé řeči...-_-" upozornil Rikku, páč se začala škodolibě culit. Nechceš radši najít nějaké rozumnější šamany, kteří by se zajímali o ten turnaj a ne o to kdo dřív pozve na rande doshi holku?! navrhl Satoshi a upravoval se.

Rikka
Podrbala se ve vlasech, No, tamti se taky o turnaji zmiňovali...Ovšem najít jiné šamany můžem taky...zapřemýšlela se
Návrat nahoru Goto down
http://www.anime-by-chiyoko.blog.cz
EL-Lama
Účastník turnaje
Účastník turnaje
EL-Lama


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 05. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 28, 2009 9:12 am

Tezuka

Néé počkej.Zavolal jsem na riku když se mi povedlo utíct yurimu.No víš já popravdě tě nechtěl pozvat na rande.chtěl jsem naštvat toho kluka , a taky sem chtěl něco o tobě zjistit.Usmál jsem se.

Hinata

Počkej Tezuko co kdybys jim nabídl aby s náma šli na turnaj.zašeptala jsem tezukovi.

Tezuka

No já nevim přece o nich nic nevíme.Radši půjdem sami.Zašeptal jsem hinatě.No já už asi budu muset jít nechci potkat toho kluka (yuriho Very Happy).začal jsem od riky odcházet.
Návrat nahoru Goto down
Manual
Účastník turnaje
Účastník turnaje
Manual


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 21. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 28, 2009 11:54 am

Vratil jsem se k rice
Návrat nahoru Goto down
Rikka
Eso turnaje
Eso turnaje
Rikka


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 09. 03. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 28, 2009 5:52 pm

Satoshi
Jen se divně díval na ty dva, jak se zase vrátili. Satoshimu byli nějak proti srsti XD

Rikka
Plácla jsem se jen do čela, Bóže to jsou telata! zavrtěla jsem hlavou a čapla ty dva za ruce a dobrovolně-nedobrovolně je táhla do nejbližší restaurace. Tam jsme se někde usadili, objednali sme si a čekali až nám donesou jídlo a pití.
Takže! Ještě jednou tedy...Jsem Rikka Tao a jsem šamanka, doshi. Takže můžu ovládat armádu mrtvých duší, akorát tady Satoshiho sem si oblíbila už odjakživa tak ho beru jako svého hlavního ducha...a neovládám ho talismana, většinou se dohodnem...začala jsem se znova představovat. Je 15 a za pár měsíců už mi bude 16 ^-^ Narodila jsem se vtomhle městě a za chvíli mi donesou mé nejoblíbenější jídlo! To jen abyste věděli...A teď něco povídejte vy...řekla jsem jim a poslouchala, jak se představí
Návrat nahoru Goto down
http://www.anime-by-chiyoko.blog.cz
EL-Lama
Účastník turnaje
Účastník turnaje
EL-Lama


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 05. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 7:08 pm

Tezuka

Ta je ale užvaněná.Usmál sem se.Dobře jsem Tezuka Osamu , tohle je můj překrásný duch Hinata.ukázal jsem na hinatu co byla vedle mně.Je mi 12 skoro 13 , pocházím ze severu , a to co ti teď prinesou nepatří k mým nejoblíbenějším ale to co jim se mi teď nechce říkat.

Hinata

Po větě : Tohle je můj překrásný duch. už neposlouchala , zčervenala ale dělala jako by to přeslechla.
Návrat nahoru Goto down
Manual
Účastník turnaje
Účastník turnaje
Manual


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 21. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 1:19 pm

no ja jsem tady s bratrem z New Yorku mam rad zvirata tohle jsou moji duchove ukazal jsem na Forlika a Kotatko Jo jeste neco dodam jsem na holky
Návrat nahoru Goto down
EL-Lama
Účastník turnaje
Účastník turnaje
EL-Lama


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 05. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 11:00 pm

Co tu poslední větu zopakuj nějak jsem to přeslechl.Řekl jsem yurimu abych ho zase trochu naštval
Návrat nahoru Goto down
Manual
Účastník turnaje
Účastník turnaje
Manual


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 21. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 3:42 pm

Nejak sem Tezuku preslech ale Sonvo se zadival do Hinaty
Návrat nahoru Goto down
EL-Lama
Účastník turnaje
Účastník turnaje
EL-Lama


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 05. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 10:14 pm

Hinata

Eh.Tezuko ten duch se na mě divně kouká.Zašeptala sem tezukovi

Tezuka

Usmál sem se.Neboj když tak ho trochu zřídíme.
Návrat nahoru Goto down
Rikka
Eso turnaje
Eso turnaje
Rikka


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 09. 03. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 6:44 pm

Rikka
Se zatím usmívala. To u ale donesli jídlo a mohlo se jíst XD Ovšem než jsme se všichni pustili do jídla, tak ta číšnice se knám třem (+duchům) naklonila a divně se na nás zadívala, Co asi po nás chce? Divně se na nás kouká...až mi přebíhá mráz po zádech >-< pomyslela jsem si

Ta čísnice se pak tak škodolibě pousmála a praví: Vy jste šamani že? A chystáte se na ten turnaj pravděpodobně, že? pak ale nasadila psí oči a začala všechny tři (+duchy) prosit, Kudasai vemte mě sebou!! Jsem medium! Umím vyvolat z podsvětí jakéhokoliv ducha a vrazit ho do vás! Prosím!!! škemrala blonďatá servírka XD

Satoshi

se jen plácl do čela a zase si myslel, jak jsou všichni stupidní a otravní a že by teď radši někde plnil nějaké mise XD
Návrat nahoru Goto down
http://www.anime-by-chiyoko.blog.cz
EL-Lama
Účastník turnaje
Účastník turnaje
EL-Lama


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 05. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 17, 2009 8:05 am

Tezuka
S..sebou?Myslel sem že půjdu sám , a najednou budem 4?Promiňte ale já asi pujdu sám ještě tu máme s hinatou něco na práci.........pustil sem se do jídla a čekal co na to řeknou ostatní.

Hinata
Pouze sem celou dobu přikivovala hlavou i když sem je moc neposlouchala.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





a tak to všetko začalo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
a tak to všetko začalo
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shaman king RPG :: RPG sekce :: RPG dohráno-
Přejdi na: