Shaman king RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


And I won't give up the fight. To be shaman king
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 a tak to všetko začalo

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Rikka
Eso turnaje
Eso turnaje
Rikka


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 09. 03. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 10:07 pm

Oi, ty si sugoi ^o^ vzala sem kotě do náručí a hladila ho XD Pak se mi předsavil i Tezuka a Hinata."jo, Tao klan vládne zombie!XD Jak by řekli ostatní, já sem Doshi, takže místo mě bojujou dochové XP" ušklíbla jsem se a mazlila to kotě XD(má slabost pro romzotmilá zvířátka XD)
Návrat nahoru Goto down
http://www.anime-by-chiyoko.blog.cz
Manual
Účastník turnaje
Účastník turnaje
Manual


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 21. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 10:51 am

U rikki
moje kotatko zacalo vrnet mnaaau
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Kandidát na člena rady
Kandidát na člena rady
Shinan


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 10. 03. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 1:00 pm

pozrel som na chlapca (manual) viem že na mna rozprávaš, ale až do teraz som ta uspešne ignoroval, je tu veľa šamanov na jendom mieste, preto o sebe nič nevyzradim, budem mlčať, pretože sa planujem učastniť turnaja





MEDZi Tým niekde dalej

Stvorica podivínov oblečena v kostýmoch a elegantných oblekoch postavali pri obchode, boli to dve ženy jedenu muž a jeden malí chlapec
citim dosť silnu koncentraciu furioku, tot miesto sa len tak hemži šamanmi povedala jedna z žien a zo záhybov svojich elegantných šiat vytiahla balíček cigarit, jednu si vytiahla a mlčky cigarety opť strčila do šiat, vytiahla zapaľovač Tony povedala, za nou sa objavil obrovsky sloni duch ( elephant ) chod sa pozrieť čo su to zač
Návrat nahoru Goto down
Rikka
Eso turnaje
Eso turnaje
Rikka


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 09. 03. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 1:21 pm

Á kawai!! rozplývala sem se nad kotětem a pořád ho k sobě tiskla XD Pak sem se podívala na Tezuku, no ten opravdu vypadal "šťastně" XD Hele, Ty se účastníš toho turnaje? zeptala sem se ho
Návrat nahoru Goto down
http://www.anime-by-chiyoko.blog.cz
EL-Lama
Účastník turnaje
Účastník turnaje
EL-Lama


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 05. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 1:49 pm

Tezuka
Jo ale nějak mi na tom nezáleží bylo to přání mýho táty který umřel , ale kdybych vyhrál tak se udělám rockovou hvězdou.Začal jsem se smát , A ty se ho zúčastníš?

Hinata
Jen jsem tam stála (nebo lítala nvm co dělaj duchové Very Happy) a koukala jak si povída Tezuka a Rica.Po chvilce jsem se otočila na ptáčka (od shinana).Čí ty jsi duch.
Návrat nahoru Goto down
Rikka
Eso turnaje
Eso turnaje
Rikka


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 09. 03. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 2:14 pm

Rikka: Eh, ne. Já se nezúčastním, ovšem můžu být komukoliv a jakkoliv nápomocná, já hlavně jedu fandit bráchovi Very Happy
Satoshi: Jen tam postával s rukama za hlavou, Stejně je turnaj jedna velká otrava při které se akorát všichni přizabijete...-_- řekl děsně "nadšeným" tónem a znuděně tam íral kolem sebe
Rikka: Někdy sem se za Satoshiho styděla...Satoshi...takové věci neříkej! nasadila sem vážný pohled a pak zase milý. Nechtěla sem se sním ase hádat XD
Návrat nahoru Goto down
http://www.anime-by-chiyoko.blog.cz
Manual
Účastník turnaje
Účastník turnaje
Manual


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 21. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 2:43 pm

Kote
mnaaaaaaaauu

Orlikl
orlik ukazal kridlem na me


Ja se ho taky ucastnim rekl jsem slusne shinanovi

Kote
male tygri klubicko se ti v rukach zacalo prevalovat a jeste vic vrnet
Muj panicek se ho taky ucastni
Návrat nahoru Goto down
Rikka
Eso turnaje
Eso turnaje
Rikka


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 09. 03. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 5:41 pm

Rikka
Kotě promluvilo, což mě dostalo ještě víc XD Pániček? A kde máš pánička?

Satosi
Ty chceš opravdu někomu pomáhat s přípravami na turnaj? nevěřil mi Satoshi

Rikka
Samozřejmě, nechci aby je všechny bratříček hned porazil. Musí mít taky silné soupeře! opáčila sem se a mazlila to úžasné kotě XD
Návrat nahoru Goto down
http://www.anime-by-chiyoko.blog.cz
Manual
Účastník turnaje
Účastník turnaje
Manual


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 21. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 11:58 am

Kote
tam tam reklo roztomilim hlasem a ukazalo svou tlapiskou na me
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Kandidát na člena rady
Kandidát na člena rady
Shinan


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 10. 03. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 5:02 pm

takže dvaja učasnici turnaja usmial som sa
Návrat nahoru Goto down
Manual
Účastník turnaje
Účastník turnaje
Manual


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 21. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 06, 2009 7:02 pm

Kote
mnaaaaaaaaaaau za mnoukalo s kocilo na rameno a pak na hlavu

Orel
* klov klov * kloval ti do hlavy


porozhlidl jsem se a uvidel Rikku trochu jsem se zacervenal a obratil hlavu zpet na shinana
Návrat nahoru Goto down
Rikka
Eso turnaje
Eso turnaje
Rikka


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 09. 03. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 06, 2009 9:57 pm

Rikka
Kotě ji vylezlo až na hlavu, to už si všimla ještě jiných šamanů (shinan, manual). Okamžitě bez váhání za těma dvěma bežela a kotě si radši vzala do náručí. "Ohayou!! Vy ste taky šamani že?" usmívala se Rikka a trochu i zčervenala. Pak se na ty dva podívala a přemýšlela, kdo by mohl být majitelem toho kotěte XD "Eh, čí že je tohle roztomilé kotě?" zeptala se. Satoshi, její duch jen znuděně za ní šel
Návrat nahoru Goto down
http://www.anime-by-chiyoko.blog.cz
Manual
Účastník turnaje
Účastník turnaje
Manual


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 21. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 07, 2009 8:17 pm


řekl jsem a trochu zčervenal
Návrat nahoru Goto down
EL-Lama
Účastník turnaje
Účastník turnaje
EL-Lama


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 05. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 08, 2009 6:17 pm

Tezuka
Koukal jsem se na ty 2 jak se červenaj a trochu se usmál.Hele když máš to roztomilý kotě tak ten pták bude asi taky tvůj.Mohl by sis ho vzít zpátky nebo mu aspoň říct ať mě nechá.Řekl jsem Yurimu.

Hinata
Jen jsem přihlížela jak se ostatní baví.
Návrat nahoru Goto down
Manual
Účastník turnaje
Účastník turnaje
Manual


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 21. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 7:51 pm

ehm Forlliku prestan rekl jsem Forliku fuj je to

Forlík
kdyz me to bavi rekl a odletl za shinanem a zacal klovat skinana
Návrat nahoru Goto down
EL-Lama
Účastník turnaje
Účastník turnaje
EL-Lama


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 05. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 8:28 pm

Tezuka
prej fuj je to ať se koukne na sebe a pak něco říká.Myslel jsem si ale neříkal jsem to nahlas nechtělo se mi moc bojovat.

Hinata
Hihi to fuj je to musela tezuku naštvat.Začala jsem se smát
Návrat nahoru Goto down
Rikka
Eso turnaje
Eso turnaje
Rikka


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 09. 03. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 8:05 am

Já-Rikka
Jen sem se usmívala jak sluníčko a všechny sem si prohlížela. Takových nových šamanů na jednom místě...zajímavé.
Odkud všichni ste? zeptala sem se tak nějak všech, co mě mohli slyšet XD

Satoshi
Jen tam vedle mě znuděně stál a pozoroval ostatní. Bože to je nuda...mohly bysme něco dělat...aspoň trénovat nebo prostě něco..-_-" pomyslel si Satoshi a dál nás poslouchal
Návrat nahoru Goto down
http://www.anime-by-chiyoko.blog.cz
EL-Lama
Účastník turnaje
Účastník turnaje
EL-Lama


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 05. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 10:07 pm

Tezuka
Podíval jsem se na velice pěknou dívku (Rikka).Ja i tady hinata.Ukázal jsem na hinatu.Jsme ze severu , a co ty?.

Hinata
Jen sem se spokojeně koukala.
Návrat nahoru Goto down
Rikka
Eso turnaje
Eso turnaje
Rikka


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 09. 03. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 10:46 pm

Rikka
Jen sem se usmála, Já se narodila přímo vtomhle městě! odpověděla a mile se usmála

Satoshi
Já jsem z jedné vesnice....není důležité z jaké...řekl Satoshi opět bez většího zájmu
Návrat nahoru Goto down
http://www.anime-by-chiyoko.blog.cz
Manual
Účastník turnaje
Účastník turnaje
Manual


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 21. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 12:18 pm


já jsem z New yorku rekl trosku americkym prizvukem otocil se na riku sikmobokem
podival se ji hlubokym pohledem do oci a mirne mrkl pote se pusmal

Hele nejsi ty ta herecka Megan Fox ? rekl mirnym hlasem s pousmatim

_____________________________________________
Megan fox = nej. sexy zena roku
_____________________________________________
Návrat nahoru Goto down
Rikka
Eso turnaje
Eso turnaje
Rikka


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 09. 03. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 6:43 pm

Satoshi
Začal se tak divno-škodolibě pousmívat a pořád se snažil zachovat si tu svou chladnou tvář bez většího zájmu.

Rikka
No ten mi teď málem vyrazil dech. Jelikož sem byla neuvěřitelně stydlivá, rochu sem zrudla XD No...možná nějaká ta podobnost tam bude...podrbala sem ve vlasech. Pak sem jen vrhla rychlý vraždící pohled po Satoshim. On měl vždycky srandu z toho, když mě někdo rozhodí a já zrudnu ak rajče XD
Návrat nahoru Goto down
http://www.anime-by-chiyoko.blog.cz
Manual
Účastník turnaje
Účastník turnaje
Manual


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 21. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 7:00 pm


no jo jak jsem si to mohl myslet ty ses prece o moc hezci rekl jsem trosku udivnym hlasem ale nebyl jsem udiivenej
hele tak nezajdem spolu nekam rekl jsem uz normalne spis trochu s francouzkym prizvukem
Návrat nahoru Goto down
Rikka
Eso turnaje
Eso turnaje
Rikka


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 09. 03. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 7:58 pm

Satoshi
Už si musel držet pusu, aby se nezačal smát nahlas. Jak už sem se zmińovala, vždycky ho rozesmálo to, když sem byla v rozpacích XD

Rikka
Opět oněco víc zrudla a snažila se rychle hodit do klidu. Nádech výdech! Hlavně klid! běželo mi hlavou. No, víš, moc dobře tě neznám na to, abych stebou někam šla...sama...Tak pojďme někam všichni! Určitě se tak lí poznáme a já vám pomůžu trénovat na turnaj! řekla ostatním XD
Návrat nahoru Goto down
http://www.anime-by-chiyoko.blog.cz
Manual
Účastník turnaje
Účastník turnaje
Manual


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 21. 08. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 8:00 pm

po teto vete jsem malem omdlel
T..t..to od ni bylo krue Sad
dobre
kotě
mnauuuuuuuuuuuuuuuu
Návrat nahoru Goto down
Rikka
Eso turnaje
Eso turnaje
Rikka


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 09. 03. 09

a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 8:06 pm

Rikka
Podívala se po všem šamanech, co tam byli. No, skoro nikdo nevypadal na to, že by se mu někam teď chtělo. Takže sem si jen povzdychla a řekla, Fajn, vypadá to, že stejně půjdem asi sami. Ale upozorňuju předem, žádné...blbosti! řekla sem celá nervózní.

Satoshi
Ten se už uklidnil a postavil se vedle mě a probodl výhružně Manuala pohledem XD
Návrat nahoru Goto down
http://www.anime-by-chiyoko.blog.cz
Sponsored content





a tak to všetko začalo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: a tak to všetko začalo   a tak to všetko začalo - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
a tak to všetko začalo
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shaman king RPG :: RPG sekce :: RPG dohráno-
Přejdi na: