Shaman king RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


And I won't give up the fight. To be shaman king
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Shaman Shinan

Goto down 
AutorZpráva
Shinan
Kandidát na člena rady
Kandidát na člena rady
Shinan


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 10. 03. 09

Shaman Shinan Empty
PříspěvekPředmět: Shaman Shinan   Shaman Shinan Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 4:02 pm

Meno Shinan Nagasaki

POhlavie Muž

Vek 14

Pochádza z Slovnensko/Snina

Shopnosti Zatim iba jednota

Charakteristika Je inteligentný, no často veľmi hyperaktívny. Robí bez toho aby si niečo najpr premyslel, a do turnaja sa zapísal sám od seba, naneštasite je jediný shman v rodine.

životopis od malička videl duchov, no nikto z rodiny mu neveril. Robili si z neho srandu a chodil po psychologoch. Až jedného dňa, ho začal prenasledovať ten najhorší a najstrašidelnejší duch : Posol ohna.
MAl z neho strach, a utekal pred ním, no ked so však dostal do nebezpečenstva posol ohna mu pomohol a vytvoril s ním spojenie. Momenntálne je na voľnej nohe a hľadá šamanov ktrý by sa s ním vydali do Doubi Willige. A však stetol som Mou, ktorý zabil môjho brata a chcem ma stiahnuť na svoju stranu, to mu nevislo




JA
https://s125.photobucket.com/albums/p75/je3n/Hot%20anime%20boys/?action=view&current=anime123.jpg

môj meč
Shaman Shinan KSW017_P_NWFiredemon

Mám aj záložnú zbraň
Shaman Shinan BUL-Storm-Splash-450px
skôr zbaňe


Naposledy upravil Shinan dne Sun Mar 15, 2009 6:28 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Kandidát na člena rady
Kandidát na člena rady
Shinan


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 10. 03. 09

Shaman Shinan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shaman Shinan   Shaman Shinan Icon_minitimeTue Mar 10, 2009 4:10 pm

Meno Katsuno

vek 150

pohlavie muž

MIesto pôvodu Japonsko



Charakteristika výbušný, no veľmi múdry. Obratný bojovník a posol ohňa. V spojení s nim dokážem vytvárať ohivé gule, po prípade ich vrhnúť.

životopis o svojom bívalom živote mi nechce hovoriť. Obvikle len tak lieta pri mne v duchovnej podobe

Schopnosti Môže ovládať povolané kosri[b]

Shaman Shinan Anima__Fire_Demon_by_Wen_M
Návrat nahoru Goto down
 
Shaman Shinan
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shinan Senchu
» Duch a Shaman

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shaman king RPG :: RPG sekce :: RPG dohráno-
Přejdi na: